Kosmeetilised protseduurid

Toode: LA BIOSTHETIQUE

 

LA BIOSTHETIQUE´i Totaalse Ilu Kontseptsioon on ainulaadne lähenemine ilule, pakkudes kliendile täiuslikku hoolitsust juuste otstest kuni varbaotsteni , parimat teenindust ja salongilikku kodust hooldust.

Eelmise sajandi varastel  50-tel kasutas biokeemik Marcel Contier oma avastust füsioloogilisest ühendusest peanaha ja juuste vahel andmaks ilule täiesti uue murrangulise lähenemise.

See algne töö mõjutab meie toodete loomist ka tänapäeval, kui teadlased loovad esmaklassilisi ja kõrgtehnoloogilisi tooteid nüüdisaegsetes laborites, kasutades viimaseid teaduse ja meditsiini  saavutusi ja tagades toodete tippkvaliteedi .

Enam kui 50 aastat on  LA BIOSTHETIQUE Paris bränd  olnud tuntud oma selge imidži,  kvaliteetsete toodete, innovatiivsuse, eksklusiivsete teenuste, rahvusvaheliste juuste- ja ilutrendide loojana ning samuti  teeninduse professionaalsuse ja koostöö poolest.

 

LA BIOSTHETIQUE NÄOHOOLDUSED

Näonaha olukorra testimine enne hoolitsust annab La Biosthetique´i  kosmeetikule suurepärase teadmistele ja toodete toimele baseeruva loomingulise võimaluse oma kliendile pakkuda just sellist  *kokkusegatud* personaalset hooldust, mida ta nahk täna vajab. La Biosthetique´i erinevad  näo- ja kehamassaaži tehnikad   ning  valitud aroomiteraapia  teevad iga hoolitsuse kordumatuks ja ainulaadseks.

 

 
 
Nooruki näohooldus  1 - 1,5h   31 € 
Hooldus sisaldab naha puhastust, koorimist, mehhaanilist puhastust, maski ja kreemi
 
Puhastav näohooldus 1,5h 43 € 
Hooldus sisaldab naha puhastust ja koorimist. Vajadusel teostatakse ka mehaaniline puhastus. Hooldus lõppeb ergutava massaaži ja värskendava maskiga
 
Niisutav näohooldus 1,5 h 46 € 
Hooldus sisaldab naha puhastustja koorimist. Teostatakse lõõgastav massaaž. Hoolduse lõpetab sügavniisutav geelmask
 
Puhastav ultreheli näohooldus 1 h 35 € 
Ultraheli aparaat võimaldab nahka puhastada mustusest, rasust, surnud naharakkudest, komedoonidest. Aktiveerib taastamise protsessid, soodustab kollageeni ja elastiini teket. Selline puhastus on valutu ja ei jäta nahale turseid. Lisandub valgusteraapia.
 
Noorendav ultraheli näohooldus 1,5 h  46 € 
Ultraheli aparaat puhastab õrnalt naha. Aktiveerib taastamise protsessid, soodustab kollageeni ja elastiini teket. Lisandub LED footonteraapia geelmaskiga ja lõõgastav massaž
 
Seljapuhastus 1 h 40 € 
Hooldus sisaldab naha puhastust, koorimist, mehhaanilist puhastust, maski ja kreemi