Kosmeetilised protseduurid

 Toode: LA BIOSTHETIQUE

 

LA BIOSTHETIQUE´i Totaalse Ilu Kontseptsioon on ainulaadne lähenemine ilule, pakkudes kliendile täiuslikku hoolitsust juuste otstest kuni varbaotsteni , parimat teenindust ja salongilikku kodust hooldust.

Eelmise sajandi varastel  50-tel kasutas biokeemik Marcel Contier oma avastust füsioloogilisest ühendusest peanaha ja juuste vahel andmaks ilule täiesti uue murrangulise lähenemise.

See algne töö mõjutab meie toodete loomist ka tänapäeval, kui teadlased loovad esmaklassilisi ja kõrgtehnoloogilisi tooteid nüüdisaegsetes laborites, kasutades viimaseid teaduse ja meditsiini  saavutusi ja tagades toodete tippkvaliteedi .

Enam kui 50 aastat on  LA BIOSTHETIQUE Paris bränd  olnud tuntud oma selge imidži,  kvaliteetsete toodete, innovatiivsuse, eksklusiivsete teenuste, rahvusvaheliste juuste- ja ilutrendide loojana ning samuti  teeninduse professionaalsuse ja koostöö poolest.

 

LA BIOSTHETIQUE NÄOHOOLDUSED

Näonaha olukorra testimine enne hoolitsust annab La Biosthetique´i  kosmeetikule suurepärase teadmistele ja toodete toimele baseeruva loomingulise võimaluse oma kliendile pakkuda just sellist  *kokkusegatud* personaalset hooldust, mida ta nahk täna vajab. La Biosthetique´i erinevad  näo- ja kehamassaaži tehnikad   ning  valitud aroomiteraapia  teevad iga hoolitsuse kordumatuks ja ainulaadseks.

 

UUED PROTSEDUURID DUAALIS!

Silmahooldused

Express silmaümbruse hooldus 20min 12€

Peale silmaümbruse puhastamist asetatakse silmade alla niisutavad geelpadjad. Rakuaktiivsed toimeained imenduvad sügavale nahka, andes tuntava kortsude sügavust vähendava ja niisutava toime. Silmalaugudele asetatakse toniseeriv kompress. Hooldus lõppeb kreemitamisega. Tulemuseks on elastsem nahk ning vähenevad vananemise ja väsimuse ilmingud.

Delux silmaümbruse hooldus 30min 17€

Peale puhastamist teostatakse silmaümbrusele mikrotsirkulatsiooni stimuleeriv lõõgastav massaaž. Seejärel asetatakse silmade alla niisutavad geelpadjad. Rakuaktiivsed toimeained imenduvad sügavale nahka, andes tuntava kortsude sügavust vähendava ja niisutava toime. Silmalaugudele asetatakse toniseeriv kompress. Vähendab silmnähtavalt turses silmaalused. Hooldus lõppeb kuulmassaažiga. Tulemuseks on elastsem nahk ning vähenevad vananemise ja väsimuse ilmingud.

 

Puhastav näohooldus

 

Puhastav hooldus ebapuhtale nahale 1,5h 38€

(Sisaldab puhastavat maski ja jahutavat ICEBALL massaaži)

Spetsiaalne hooldus probleemsele nahale 1,5h 30€

(Hooldus vistrikulisele, põletikulisele nahale. Sisaldab klassikalist näopuhastust)

Nooruki näohooldus 1h 18€

(Hoolduse käik: nahatest, pinnapuhastus, koorimine, aurutamine, sügavam puhastus ja mask koos lõpukreemiga.)

 

Lõõgastav näohooldus

 

Lõõgastav hooldus kõikidele nahatüüpidele 1,5h 35€

(Sisaldab naha puhastust koos koorimisega. Hooldus sobib igale vanusele, tundlikkusele kalduvale nahale. Samuti väga kuivale ja ärritunud nahale, sobib ka noortele. Sisaldab maski vastavalt nahatüübile)

Lõõgastav hooldus 1h 25€

(Sobib igale vanusele, rahustav pehmendav hooldus, mis sisaldab maski ja mille lõpetab La Biosthetique pintslitega massaaž)

Lõõgastav niisutav hooldus kõikidele nahatüüpidele (Geelmaski ja ICEBALL massaažiga) 1,5h 40€

(Sügavalt niisutav spetsiaalse isobios geelmaski, aktiivampulli ja jahutava ICEKUGEL massaažiga, sobib kuivale ja tundlikkusele kalduvale nahale)

 

Noorendav näohooldus

Vananemisvastased näohooldused annavad nahale ja näokontuurile tagasi elastsuse, pingsuse, värskuse ja suurepärase jume. Aktiivsed looduslikud komponendid ja eksklusiivsed massaažid ennetavad ja võitlevad vananemise ilmingutega.

Hooldus algab nahatestiga. Spetsiaalne reagentide kogum on loodud just näonaha diagnostika läbiviimiseks. Metoodika annab võimaluse nahatüübi ja niiskuskao määramiseks, et hooldus sobiks võimalikult hästi Teie naha erisuste ja vajadustega.

 

Noorendav hooldus kõikidele nahatüüpidele 1h 25€

(Naha vananemist ennetav ja niisutav hooldus koos massaažiga. Sobib kuivusele kalduvale nahale. Kiirelt värskeks ja klaariks)

Noorendav hooldus niiskusvaesele nahale 1h 35€

(Naha vananemist ennetav, turgutav, sügavalt niisutav hooldus niiskusvaesele nahale koos eksklusiivse isobios maski, aktiivampulli ja jahutava ICEKUGEL massaažiga)

Noorendav remineraliseeriv hooldu 1,5h 40€

(Tasakaalustav hooldus väsinud nahale, mis sisaldab kummeeruvat vetikamaski. Sobib ka tundlikule nahale. Protseduuri lõpetab lõõgastav punktmassaaž)

 

La Biosthetique klassikalised näohooldused koos ultraheliaparatuuriga

Ultraheli aparaat võimaldab nahka puhastada mustusest, naha rasust, surnud naharakkudest, komedoonidest, aktiveerib taastamise protsessid, soodustab kollageeni ja elastiini teket. Selline puhastus on valutu ja ei jäta nahale turseid. Lisandub valgusteraapia.

Hooldus algab nahatestiga. Spetsiaalne reagentide kogum on loodud just näonaha diagnostika läbiviimiseks. Metoodika annab võimaluse nahatüübi ja niiskuskao määramiseks, et hooldus sobiks võimalikult hästi Teie naha erisuste ja vajadustega.

 

Puhastav näohooldus ebapuhtale näole 1h 30€

Hooldus sobib rasususele kalduvale nahale igas vanuses. Sisaldab puhastavat maski.

Lõõgastav hooldus kõikidele nahatüüpidele 1h 32€

Igale vanusele, tundlikkusele kalduvale nahale rahustav pehmendav hooldus. Samuti väga kuivale ja ärritunud nahale. Sobib ka noortele. Protseduur sisaldab nahatüübile vastavat maski ja La Biosthetique pintslitega massaaži(Angel´s touch).

Noorendav hooldus kõikidel nahatüüpidele 1h 30€

Naha vananemist ennetav, niisutav. Sobib kuivusele kalduvale nahale. Hoolduse käigus viiakse läbi valgusteraapia. Mask sisaldab Isobios aktiivampulli.

 

 

 

Seljapuhastus -teraapiaga ja ultrahelimassaažiga

1h 24€

1,5h 30€

Naha koorimisel ja sügavpuhastusel kasutatakse ultraheliaparaati, mis eemaldab surnud naharakud, avab poorid  ja eemaldab komedoonid. Peale puhastust järgneb ultrahelimassaaž, kus oksügeniseeriva ultraheligeeli alla pannakse puhastavat ja poore kootavat seerumit. Ultraheliaparaadi LED sinine valgus on nahka puhastava toimega, mis aitab aktiveerida bakterivastase toimega porfüriine. Rahustava ja puhastava toimega mask ja seejärel kreem lõpetavad protseduuri.

  

Dermosthetique Hydro - Actif näohooldus 1,5 h 40 €

Uue põlvkonna rakuaktiivne niisutus kõrgekontsentratsioonilise
hüaluroonhappe kokteiliga. Niisutab ja täidab sügavamaid nahakihte, aitab
niiskusel kauem nahas püsida. Hooldus sobib igale vanusele, kuivale ja
tundlikule nahale.